Kauba tellimine

Kauba tellimiseks tuleb soovitud tooted valida  ostukorvi ning saata ära tellimus. Seejärel saadetakse Teile e-mailile ka tellimuse kinnitus. Kui soovite arvet ettevõttele, siis täitke tellimuses nõutavad väljad ning saadame arve Teile e-mailile 3 tööpäeva jooksul pärast tellimuse esitamist (tööpäevad on E-R).
Ostusoovist on võimalik teatada ka e-maili (info@alante.eu) teel.

Üle 100 € tellimuste juures maksame postikulu meie. Teistesse riikidesse saates on hind kokkuleppel ostjaga.
Kaupa on võimalik etteteatamisel teisipäeviti kätte saada ka Tallinnas Tere Tennisekeskuses (Sõjakooli 10) asuvast Šivaya Massaažisalongist ning sellisel juhul toodete hinnale postikulu ei lisandu.

Arve tasumisel kinnitate, et olete lugenud ja nõustute Alante OÜ kodulehel olevate OSTUTINGIMUSTEGA..
Kauba postitame 3 tööpäeva jooksul pärast arve tasumist.

Ehkki üldjuhul on meil olemas kõik tooted, mille juures on tellimist võimaldav number, võib vahel siiski jjuhtuda, et mõni toote number/suurus on ootamatult otsa lõppenud ning sellest teavitame Teid siis esimesel võimalusel.
Tellimus jõustub hetkest, kui arve järgi tasumisele kuuluv summa on laekunud vastavalt esitatud arvele meie arvelduskontole.

Hinnad
Kõik kodulehel olevate kaupade hinnad  sisaldavad käibemaksu,
Alante OÜ jätab endale õiguse hindasid muuta.
Kauba juures olevad hinnad ei sisalda saatmiskulu.

Toodete tagastamine
Ostjal on õigus taganeda tellimusest 14 päeva jooksul alates kauba vastuvõtmisest Sobimatust või rikutud kaubast tuleks teatada 3 tööpäeva jooksul alates kauba kättesaamisest.  Lepingust taganemiseks peab ostja tegema e-maili teel vastavasisulise kirjaliku avalduse ning tagastama seejärel tellitud kauba. Tagastatud kauba eest tasutud summa kantakse ostja pangakontole 14 päeva jooksul pärast tagastatud kauba kättesaamist. 
Tagastatav kaup peab olema kandmisjälgedeta ning kaup peab olema rikkumatus originaalpakendis! Loomade tooted ei tohi olla karvased!
Kui tagastamisele kuuluv kaup on halvenenud, tuleb ostjal hüvitada asja väärtuse vähenemine.
Kui toodet on kasutatud ka pärast vea ilmnemist, ei rahuldata ostja pretensioone. Kaupa ei ole võimalik tagastada, kui kauba puudus on tingitud kauba ebaotstarbekast ja valest kasutamisest või tavapärasest kulumisest.
Alante OÜ lahendab arusaamatused oma klientidega läbirääkimiste teel. Kui osapooled siiski ei leia sobivat lahendust, lahendatakse erimeelsused seadusega ettenähtud korras.

Kliendi konfidentsiaalsus

  1.  E-poe tellimuste keskkonnas säilitatavaid andmeid Kliendi ja tema tellimuste kohta käsitletakse konfidentsiaalse informatsioonina. Ettevõtja ei avalda talle teatavaks saanud andmeid kolmandatele osapooltele.
  2. Andmeside Kliendi ja pankade ning kaardimaksekeskuse vahel on krüpteeritud, mis tagab Kliendi isikuandmete ja pangarekvisiitide turvalisuse. Ettevõtjal puudub ligipääs Kliendi konfidentsiaalsetele panga- ja maksekaardi rekvisiitidele.
  3. Kliendi poolt Ettevõtjale ostu sooritamisel esitatud isikuandmed on kaitstud ning neid töödeldakse vastavalt isikuandmete kaitse seaduse nõuetele. Isikuandmeid kogutakse ning neid töödeldakse järgmistel eesmärkidel: ostuanalüüside ja kokkuvõtete tegemiseks, Kliendile pakkumiste tegemiseks, aga ka Kliendi rahulolu küsitluste korraldamiseks.
  4. Kliendi isikuandmeid töötleb ALANTE OÜ (registrikood 11172017, Anija vald, Harjumaa).
  5. Alante OÜ võib volitada isikuandmeid töötlema teisi juriidilisi isikuid (volitatud töötleja) tingimusel, et sellise töötlejaga on sõlmitud leping, mille kohaselt volitatud töötleja on kohustatud hoidma töödeldavad isikuandmed konfidentsiaalsetena ning tagama isikuandmete kaitse vastavalt seaduses sätestatud nõuetele.

NB! Kui peaks üles kerkima probleeme, mida eelpooltoodud teksti järgi ei suudeta lahendada, siis lähtutakse lahendi leidmisel Riigi Teatajas ära toodud Võlaõigusseadusest https://www.riigiteataja.ee/akt/961235.