Palun tutvuge enne toodete kasutamist kindlasti ka kasutusjuhistega!

Kõiki Back on Track® tooteid tuleks hakata kasutama järk-järgult. Esimese 2…3 päeva jooksul tuleks neid kanda maksimaalselt 4 tundi päevas, et kehal oleks võimalik end kanga mõjudega kohandada. Mõned inimesed võivad toodete kasutamise alguspäevil tunda ka kehas valulikkust ja särkide kandmisel suurenenud südamekloppimist või siis märgata kerge paistetuse avaldumist. Need sümptomid on põhjustatud vereringe aktiveerumisest, mis on tegelikult hea märk toote mõju algusest. Valu või turse võib esineda pärast mõnetunnist toote kasutamist väga erinevates kohtades. Niisugusel juhul tuleks toote kasutamine selleks päevaks lõpetada ning jätkata ettevaatlikult järgnevatel päevadel.
Pärast sissejuhatavat perioodi tuleks aga toodete kasutusaega pikendada vähemalt 8 tunnini ööpäevas, ehkki sageli on juba pärast tunniajalist kasutamist märgata pingul lihaste ja jäikade liigeste juures positiivset efekti. Pikemaajaliselt kestnud terviseprobleemide korral võib kuluda vähemalt 10…20 päeva, enne kui saavutatakse soovitud tulemus. Pärast 2-3 päevalist sissejuhatavat perioodi ongi olulise tähtsusega jätkata toote intensiivset kasutamist vähemalt 10, aga veelgi parem 20 päeva jooksul. Alles siis saab hakata hindama selle mõju. Et keraamiline kangas peegeldab liikumisel keha soojuskiirgust rohkem, on nende toodete mõju suurem kehalise tegevuse ajal, kuid siiski toimivad nad ka puhkuse ja isegi magamise ajal.
Jätkake toodete kasutamist vastavalt oma soovile ja kogemustele. Neid võib kasutada ka näiteks 2 nädala jooksul ning seejärel teha nädalane vaheaeg, et vältida sõltuvuse teket (mis on täiesti individuaalne). Maksimaalse efekti saavutamiseks peaks  keraamiline kangas olema nahaga otseses kontaktis. Siiski võib vajadusel vahele jätta õhukese puuvillariide.
NB! Ettevaatlik soovitatakse olla, kui samaaegaselt kasutatakse ka salve vms, kuna sellisel juhul toime võimendub.
Toodet tuleb kasutada ainult juhendite kohaselt!
Kui on tegemist tõsiste haigustega või selliste terviseprobleemidega, mille puhul on keelatud ka füsioteraapiaprotseduurid, tuleb kindlasti enne toodete kasutamist konsulteerida ka oma arstiga!
Raseduse ajal riideid igaks juhuks kanda ei soovitata.

Hobuste ja koerte tooted

Kuna Back on Track´i toodete mõju tugevneb liikumisel, võivad hobused kanda jalakaitsmeid ja tekke nii tallis kui ka õues. Pikemalt kestnud probleemide korral tuleks neid peal hoida vähemalt 3 nädalat ning seejärel teha nädalane vaheaeg ja vaadata, kas sümptomid on ilmutanud püsiva paranemise märke. Traumasid ennetava meetmena võiks tooteid kasutada korrapäraste vaheaegadega – näiteks ühel päeval enne ja kahel päeval pärast suuremaid koormusi. Soojenduseks on neid hea kasutada 1…2 tundi enne ja 2…4 tundi pärast koormusi.
Koertel kasutavad palju standardjopet, mis on vihmakindel ja samas hingavast materjalist. Võrkjope seevastu on väga kasulik nii agility võistlustel kui ka märja koera kuivatamisel. Samuti saab seda seljas hoida toas, kui koeral on valusid. Tuleb aga kindlasti rõhutada, et pikaajaliste probleemide korral tuleks soovitud tulemuse saavutamiseks tooteid kasutada mitme nädala jooksul vähemalt 8 tunni kestel päevas. See tähendab, et koer võib jopet kanda nii päeval kui ka öösel ja nii väljas kui ka sees 24/7. Öösel kandmiseks on koera jaoks ilmselt kõige mugavam võrkjope või fliisjope, mis on kehaga hästi kohanduvad. Alternatiivina võib kasutada ka vastavat madratsit või matti.