Back on Track® valmistab innovaatilisi füsioteraapilise toimega (valu ning põletikku leevendavaid) liigeste ja lihaste kaitsmeid ning ka muid tooteid, mida müüakse registreeritud kaubamärgi Back on Track® nime all. Tooted on valmistatud  kas polüestrist ja puuvillast või sporttekstiilist, kuhu on sisse sulatatud keraamilist tolmu, mis koosneb metalli hüdroksiididest. Keraamika annab kangale ainulaadse omaduse – peegeldada infrapunalainetena  tagasi kehasoojust. Selline kangas on registreeritud Welltex® nime all.
Neid tooteid kasutavad traumade ennetamiseks ja taastumise kiirendamiseks tippsportlased üle kogu maailma, aga järjest rohkem ka vanemaealised ja taastusravi vajavad inimesed. Samas võib tooteid kasutada pingete ja koormuste korral periooditi ka igapäevaselt.
Firma tegevus sai alguse pärast seda, kui ettevõtte asutaja Erland Beselin mõnda aega Hiinas viibis ning sealse traditsioonilise meditsiini ravivõtetega lähemat tutvust tegi. Dr. Beselinil on meditsiinivaldkonnas kogemusi juba enam kui 25 aastat ning suure osa oma ajast ongi ta veetnud uusi ravimeid ja teraapialiike katsetades.
Firma peakontor asub Rootsis Uppsalas ning tütarettevõtted on levinud üle maailma. Tootmine toimub Rootsile kuuluvates tehastes Hiinas ja ka mujal ning iga kord, kui on valminud uus keraamilise tekstiili partii, uuritakse seda mõne sõltumatu ülikooli laboratooriumis, kus mõõdetakse tagasipeegeldatava soojuse tase ja lainepikkus. Sellisel viisil kindlustatakse toodete ühtlane kvaliteet ning efektiivsus.
Firma ametlik veebileht on http://www.backontrack.com